Menü Kapat

Ölçüm cihazları sektörel hizmetler ve sanayi bölgelerinde kullanılan tüm ölçü cihazı modellerini bünyemizde bulundurmaktayız. Aşağıda listelediğimiz sektörler çerçevesinde yaptığımız başarılı çalışmaların sonucunda servis ve kalibrasyon hizmetlerini de güvenle sürdürmekteyiz.

Ölçüm cihazları sektörel hizmetler
Ölçüm cihazları sektörel hizmetler

ÖLÇÜM CİHAZLARI SEKTÖREL HİZMETLER

Ölçüm cihazları sektörel hizmetlerini içinde bulunduran ısıtma soğutmadan tutun ilaç ve gıda sektörüne kadar tüm ürünleri tedarik etmekteyiz. Temiz oda havalandırma ve enerji verimliliği, çevre iş güvenliği iş hava kalitesi konfor alanında da önemli projeler üzerine çalışmaktayız. Kimya sektörü, genel endüstri, inşaat ve taahhüt işlerinde yanınızda olmakla birlikte tarım sektöründe tüm ölçü ve ölçüm cihazlarının satışını yapmaktayız.

ÖLÇÜM CİHAZLARI SEKTÖREL LİSTE

 • Isıtma Soğutma Sektörü
  İlaç ve Gıda Sektörü
  Temiz Oda ve Havalandırma
  Enerji Verimliliği Sektörü
  Çevre ve İş Güvenliği
  İç Hava Kalitesi ve Konfor
  Kimya Sektörü
  Genel Endüstri
  İnşaat ve Taahhüt Sektörü
  Teknik ve Kestirimci Bakım
  Tarım Sektörü

Yukarıda satış ve servis hizmetlerini sunduğumuz Endüstriyel alanda çalışan sektör gruplarına özel düzenli olarak çalışma yapmaktayız. Fiyat performans ve kalite odaklı kurumsal çalışmalarımız sayesinde hata oranlarını en aza indirmeyi başardık.

Kurumsal çalışmanın verdiği öz güven ve daimi olarak çalışma yaptığımız şirketleri kendimize referans olarak gösterebiliyoruz.  Ne mutlu bize ki endüstriyel alanda  ismimizi altın harflerle yazdırdık. Hep daha iyi olmak ve hep zirve yarışında olmak bizim ayakta kalmamızın en büyük nedenlerindendir.  Güven ve uzman ve deneyimli ölçüm cihazı personellerimizle gurur duyuyoruz. Eğitimlerini aksatmadan devam ettirdiğimiz servis elamanlarımız ile sanayi alanında ismimizden çokça bahsettirmek ile birlikte her alanda göz önünde olmak bizim kurumsal alanda başarılarımızı temsil etmektedir.

Ölçüm cihazlarının detaylı bilgilerine sahip olmak demek aynı zamanda bu işin uzmanı olmak demektir. Şunu belirmeliyiz ki elbette her endüstriyel alanda işlem yapan firmaların mutlak suretle mühendisleri vardır. Bunu biliyoruz evet. Ama şu var ki bu tür cihazların kullanım alanlarına göre farklılık göstermeleri ve yenilenen, her gün kendini geliştiren teknolojiye ayak uydurmak oldukça zordur. Bu alanda ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek, siz müşterilerimize bu alanda da destek oluyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: