Menü Kapat

Ölçüm cihazları servis hizmetleri uzman ve deneyimli teknik servis ekibimizle devam etmektedir. Her geçen gün yenilenen ve çağ atlayan teknolojiye rağmen, kendini yenileyen teknik servis personellerine sahip olmak çok gurur verici.

Ölçüm cihazları servis
Ölçüm cihazları servis

Ölçüm Cihazları Servis

Ölçüm cihazları servis hizmetleri gibi önemli bir cümleden önce şunu belirtmeliyiz ki, satış kolaydır. Fakat her satışın arkasında türlü sorun ve problemler doğacağını da unutmamak gerekir Satış sonrası güvenli destek almak sizin yararınıza olacaktır.

Ölçüm cihazı servisi olmak bambaşka bir çehreye sahip olmak gibi bir şeydir. Günümüz teknolojisine ayak uydurarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Daha da eskiye gittiğimizde, geçmişte satışını yaptığımız cihazların bu güne dair servislerini de üstlenmekteyiz.

Teknik servis uzmanlık ister. Deneyim ve tecrübe ister. Bunların hepsine sahip bir firma olarak Ram Ölçüm Cihazları Limited Şirketi adı altında kapsamlı bir servis birimimiz bulunmaktadır. Birimimizce bizimle çalışan tüm endüstriyel ve sanayi alanında çalışan firmalarımıza kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz.

Uzaklık veya yakınlık ayırt etmeden yerinde ve kendi servisimizde onarımını ve bakımını yaptığımız ölçüm cihazlarınızı garantili olarak sizlere teslim etmekteyiz.

Ölçüm cihazı ekip ve ekipman konusunda tam donanımlı bir alana sahibiz. Yeterlilik ve yetki sertifikalı teknik servis personellerimizle artık her şey daha kolay ve daha akıcı.

Kalibrasyon Hizmetleri

Kalibrasyon hizmetleri
Kalibrasyon hizmetleri

Kalibrasyon hizmetlerimizi de aralıksız sürdürmekteyiz. Servis hizmetlerimiz ile aynı orantı ve kalitede çalışan kalibrasyon hizmetimiz siz müşterilerimizi memnuniyetini kazanmaya devam ediyor.  Listemizde bulunan tüm cihazların kalibrasyonunu hatasız olarak tamamladığımız gibi  yenilenen cihazların haricinde daha eskiye dayanan cihazlarında işlemlerini eksiksiz yapabilmekteyiz.

 • Aerosol Partikül Sayım Cihazı Kalibrasyonu
  Hava Örnekleme Cihazı Kalibrasyonu
  Likit Partikül Sayım Cihazı Kalibrasyonu
  Aerosol Fotometre Kalibrasyonu
  Balometre Kalibrasyonu
  Flowmetre Kalibrasyonu
  Hava Hızı (Anemometre) Kalibrasyonu
  Basınç Ölçer Kalibrasyonu
  Sıcaklık Ölçer Kalibrasyonu
  IR Termometre Kalibrasyonu
  Yüzey Termometresi Kalibrasyonu
  Nem Ölçer Kalibrasyonu
  Datalogger (sıcaklık-Nem-Basınç) Kalibrasyonu
  Takometre Kalibrasyonu
  Gaz Analiz Cihazı Kalibrasyon

Kalibrasyon hizmetleri yazımızdan sonra sizlere yine faydalı olabilecek bir bilgiyi hatırlatmak istiyoruz.

Kalibrasyon nedir?

Ölçüm teknolojisindeki ve metrolojideki kalibrasyon, test edilen bir cihaz tarafından verilen ölçüm değerlerinin bilinen doğruluktaki bir kalibrasyon standardıyla karşılaştırılmasıdır. Böyle bir standart, bilinen doğruluğun bir başka ölçme aygıtı, ölçülecek miktarı bir voltaj gibi üreten bir aygıt veya bir metre cetvel gibi fiziksel bir eser olabilir.

Karşılaştırmanın sonucu, test edilen cihazda önemli bir hata kaydedilmemesine, önemli bir hatanın kaydedilmesine, ancak ayar yapılmadığına veya hatayı kabul edilebilir bir düzeye düzeltmek için yapılan bir ayarlamaya neden olabilir. Kesinlikle, kalibrasyon terimi sadece karşılaştırma eylemi anlamına gelir ve daha sonraki bir ayarlamayı içermez.

Kalibrasyon standardı, Ulusal Metroloji Enstitüsü tarafından tutulan bir ulusal standarda göre izlenebilir

Ölçüm cihazları servis hizmetleri ve Kalibrasyon hizmetleri konusunda detaylı bilgiye sahip değilseniz şu sayfalarımızı da önerebiliriz.

Ayrıca tıbbi araçların Test kontrol ve kalibrasyonu için linkimize tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: