Menü Kapat

TEMSİLCİLİKLER

ATI

Odak noktası Kalite ve Yenilik olan ATI havadaki tehlikeli partiküllerin tesbitini pazara tanıtmıştır. Aerosol Jenaratör ve Fotometre üreticisiATITEST Yenilik tarihi 1962'den bugüne kadar devam etmektedir. Temiz oda sertifikasyon için dünyanın ilk Portatif fotometresini; Biogüvenlik kabinler,temiz oda belgelendirme,ilaç savunma gibi sektörlerde kullanılan güvenilir ürünler üretmektedir. ATI ürünleri 100'den fazla ülkeye yayılmış binlerce Müşterin taleplerini karşılamaktadır.
FOTOMETRE VE JENERATOR
Image

ULTRAFLUX

ULTRAFLUX 1974 teki kuruluşundan beri tasarım, geliştirme, üretim ve ürün yelpazesindeki pazarlama ağını genişletilmiştir. Sıvı ve gazlar için portatif veya sabit akış ölçerler, açık kanal okuyucuları, ısı sayaçları, arayüz ve pig dedektörleri, gaz seviyesi ölçümü kelepçe sistemleri üzerinde ürün yelpazesi bulunur ( gaz depolama hazneleri seviye ölçümü). ULTRAFLUX’ ın ultrasonik geçiş süresi, akış ölçüm ve ultrasonik enstrümantasyon üzerinde en zorlu uygulamaları çözmek için teknik beceri ve deneyim sağlar. Dünya çapındaki sistem tedarikçilerimiz: Ürünlerimizin % 50 den fazalası ihraç edilmektedir. Brezilya, Tayland gibi son derece deneyimli iş ortaklarımız bulunmaktadır.

ULTRASONİK DEBİMETRE
Image

KIMO HVAC Test ve Ölçüm Cihazları

KIMO –Fransız cihaz tedarikçisi; Menton (Fransa) sanayi bölgesinde bulunan fabrika merkez ofisi elektronik ve mekanik üretim hatları ile 10 000m2 üzerine kurulu, Laboratuarlar (1500 m2), Tasarım ve Ar-Ge bölümü , Servis ve satış sonrası hizmetleri, Show room v.s .. Kimo, büyük sanayi tesisleri, HVAC ve küçük montaj işletmeleri, tüm uygulama alanları, portatif veya sabit cihazlar için geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Kimo ürün grubu ilaç laboratuvarlarında, havaalanları, nükleer santraller, savunma, kağıt veya otomotiv endüstrisi gibi çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Kimo kaliteye büyük önem vermektedir ve sürekli imalat ekipmanlarını kontrol ederek Basınç, nem, hava hızı, hava akımı ve yanma için kendi laboratuvarlarını geliştirir. 30 yılı aşkın süredir, Kimo araştırma ve geliştirme faaliyetlerini kaliteli hizmet sunabilmek için ön planda tutmaktadır. Kimo müşterileriyle sürekli temas halindedir ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda piyasa talebine karşılık verir.

PORTATİF ÖLÇÜM CİHAZLARI
BACA GAZI ANALİZ CİHAZLARI
DATALOGGER VERİ TOPLAMA
SENSÖR VE TRASMİTTERLER
GAZ KAÇAK DEDEKTÖRLERİ
Image

ECOM GmbH Baca Gazı Ölçüm Cihazları

Bugün ECOM GmbH ürünleri dünyanın her yerinde evlerde, enerji istasyonlarında, gemilerde ve daha büyük motorlarda faaliyet göstermektedir. Ecom Amerika LTD, birçok uygulama için kullanılan portatif emisyon/yanma analizör modellerinin üretiminde lider bir firmadır. Baca gazı testleri için kullanılan oksijen ve karbonmonoksit gaz analizörlerinden; oksijen, karbonmonoksit, nitrikoksit, nitrojendioksit, sülfürdioksit ve hidrokarbon gibi birçok gazın aynı anda ölçümlemesinin yapılabilmesi için değişik konfigürasyonlardaki cihazlara kadar birçok yanma uygulaması için cihazlar üretmektedir. Bircok model ve türdeki ürünleri; yerel, ülkesel ve federal çevre ve hava kalitesi düzenleyici kuruluş lar tarafından onaylanmış ve tanınmıştır.

BACA GAZI ANALİZ CİHAZLARI
GAZ KAÇAK DEDEKTÖRLERİ
Image

PMS Partikül Sayım ve Görüntüleme Sistemleri

Çevresel görüntüleme sanayisinde küresel teknoloji lideri olan Particle Measuring Systems partikül sayım ve görüntüleme enstrümantasyonu, mikrobiyal görüntüleme, moleküler gaz analizörleri, bilgi yönetimi ve otomasyon yazılımları üzerinde araştırma, mühendislik, üretim ve destek konularında yatırım yapmıştır. Ayrıca Particle Measuring Systems müşterilene risk analizi, laboratuvar testi, montaj ve hizmete sokma, proje yönetimi, validasyon ve GMP uygunluğu, kalibrasyon ve bakım, kiralama, eğitim konularında katma değer sağlamaktadır. Portföyündeki ürünler temiz oda görüntülemeler, aerosol araştırmalar, parenteeral örneklemeler, filtre ve deiyonize su ile kimyasal işlemlerdeki sıralı testler, gaz analizörlerin kullanım noktalarında, aktif mikrobiyal hava örneklemelerde, basınçlı gaz görüntülemede kullanılabilmektedir.

PARTİKUL ÖLÇÜM CİHAZLARI SU VE DİĞER SIVILAR
HAVA VE TEMİZ ODA
MIKROBİYOLİJİK HAVA ÖRNEKLEYİCİ
Image

Flir-Portatif Termal Kameralar

FLIR Sistemleri – Dünyanın Altıncı hissi; FLIR Sistemleri, Inc. Tasarlar, geliştirir, üretir, pazarlar, ve algı bilincini geliştirmek için teknolojisini dağıtır. Biz, termal görüntüleme sistemlerimiz ile, visible-light(görünür ışık)görüntüleme sistemleri, bulucu sistemleri, ölçme ve teşhis sistemleri, gelişmiş dedektör sistemleri gibi günlük hayata yenilikçi çözümler getirmektedir. Ürünlerimiz kamu güvenliğini ve refahını arttırmak için çevrelerindeki dünya ile etkileşim şeklinde geliştirmek, enerji verimliliğinin arttırılması ve toplulukların sağlık güvenliğini etkinleştirebilmek içindir.

TERMAL KAMERA
Image

Bronkhorst Cori-Tech B.V.

Bronkhorst Cori-Tech BV gazlar ve sıvılar için koriolis prensibine göre çalışan düşük akışlı debi ölçer/debi kontrolör teknolojisindelider bir firmadır.

CORIOLIS DEBİMETRELER
M+W DEBİMETRE
Image

Bronkhorst Hich-Tech B.V.

Hollandanın Ruurlo şehrinde 1981 yılında kurulmuş olan Bronkhorst High-Tech B.V. , Bronkhorst® ‘un bir işletme birimi ve aynı zamanda Genel Merkezi’dir. Yaklaşık 370 çalışanıyla Bronkhorst® ileri debi ve basınç ölçümü ve kontrol solüsyonlarının öncü lider tedarikçisidir. Tüm kıtalarda 70 ten fazla ülkede müşteriye sahip olan Bronkhorst High-Tech B.V. , birçok sektöre göre gaz ve düşük akışlı sıvı uygulamaları için debi ve basınç ölçerleri ve kontrolörleri geliştirir, üretir ve pazarlar.

TERMAL KÜTLESEL GAZ DEBİMETRESİ
TERMAL KÜTLESEL LİKİT DEBİMETRELER
BASINÇ DEBİMETRELERİ
BUHAR DEBİMETRELERİ
KALİBRATÖRLER
Image

Geotech Gaz Analizörleri Türkiye Distribütörü

GEOTECH Taşınabilir ve sabit çöp gazı analizörleri ve biyogaz analizi pazar lider üreticisi ve tedarikçisi konumundadır. Dünyanın her yerinde, Geotech gaz analiz hızla daha önemli anaerobik sindirme ve depolama sahalarında üretilen gazdan yenilenebilir enerji büyüme odaklı hale gelmektedir. Gaz analiz yeraltı suyu örnekleme ve izleme aletleri, sızıntı suyu kontrolü ve iyileştirme süreçleri için pnömatik pompa, yanı sıra CO2 monitörleri ve N2O dahil Geotech malzemeleri, laboratuvar ve tıbbi endüstrisi için izler çevresel izleme ekipmanları bir dizi sadece bir parçasıdır. Geotech sorarak müşteri desteği ve tüm müşterilerine toplam destek paketi sunmaktadır. Deneyimli teknik ekip ile adrese teknik destek, servis ve satış ekipleri Geotech tarafından sağlanan ekipman ve sürekli teknik destek servis, satış sonrası, site gösteriler, saha denemeleri ve ürün eğitimi yoluyla teslimat yapılmaktadır. Geotech’in üretilen ekipmanları ile müşterilerine üst güvenilirlik ve tam bir iç huzuruyla bekleyebilmesini sağlamaktadır. Böylece endüstri standartlarına geniş bir yelpazede çalışır, en yüksek kalitede yapılır. Geotech elde ettiği ve piyasayı açtığı güncel standartlar; GA5000, GEM5000 ve BİYOGAZ 5000 tarihinde MCERTS akreditasyon ISO 17025 Kalibrasyon, portatif gaz analizörleri ATEX sertifikasyonu vardır. Geotech’in yerleşik uluslararası distribütör ağı vardır. Dünya çapında ekipman temini ve destek için kullanıcıları ile birlikte çalışmaktadır. Bunun yanı sıra Geotech distribütörleri tam teknik ve ürün desteği gibi, bir dizi kendi yüksek standartlarını GEOTECH yerel ekipman servisi sunabilir. Eğer Geotech ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz www.ram-limited.com/tr/729/biyogaz-analizorleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PORTATİF ANALİZÖRLER
ONLİNE ANALİZÖRLER
Image

AHLBORN Çok Fonksiyonlu Ölçüm Cihazları

AHLBORN TARİH YAZIYOR! AHLBORN İsmi; Yenilikçi geliştirme, kalite ve ölçüm doğruluğu anlamına gelmektedir. 30 yılı aşkın süredir geliştirmek, araştırma, sanayi, ticaret için yüksek kalitede üretim yapılmaktadır. Şirketin Kurucusu, Otto Eduard Ahlborn, 1945 ten sonra ölçüm cihazları ticaretine başladı. 1970’lerin başında kendi geliştirme ve üretim tesisini açtı. 1980’li yıllarda ise ikinci nesil Ahlborn şirketi giriş yaparak AHLBORN istikrarlı ve başarılı seyrini sürdürmüştür. Bugün, AHLBORN yeni standartlar getiriyor. State-of-the-art ile donanım teknolojisi, global satış ve mükemmel esneklik ile, bu aile-iş ölçüm teknolojisi alanında önde gelen üreticilerinden biri olarak göze çarpmaktadır.

ÇOK FONKSİYONLU DATALOGGER
PORTATİF ÖLÇÜM CİHAZLARI-DATALOGGERLAR
Image

%d blogcu bunu beğendi: