Menü Kapat

Ölçüm Cihazı Ürünler

Ölçüm Cihazı Ürünler Sayfası

Data Logger  ( Datalogger ) Veri Kaydedici

Data Logger Cihazlarımız
Data Logger Cihazlarımız

 

Data Logger, Veri Kaydedici, Datalogger, Veri Toplama Cihazı Kimo Modellerinin satış Ve Servis Hizmetlerini sunuyoruz. İstanbul İlinden tüm Türkiye geneline satışımız bulunmaktadır. Endüstriyel ve diğer iş alanlarınıza çözüm olarak Kimo Datalogger veri kaydedici cihazlarını rahatlıkla kullana bilirsiniz.

Data logger Veri Kaydedici cihazlarımızın satış sonrası desteğini Ram Limited Şirketi olarak sağlamaktayız. Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetlerini, sağlık sektörü ilaç endüstrisi, ortam şartlarının izlenmesini gerektiren depolar,lojistik taşımacılık faaliyetlerinde,gıda sektöründe yaygın olarak kullanılmakla birlikte daha bir çok sanayi, endüstriyel alanlara hizmet vermekteyiz.


Baca Gazı Ölçüm ( Baca Gazı Ölçer, Emisyon )

Baca Gazı Ölçüm Cihazlarımız
Baca Gazı Ölçüm Cihazlarımız

 

Baca Gazı Analiz Cihazının ana kullanım amacı işletmelerin ve konutların ısıtma sistemlerinin sağlıklı çalışıp çalışmadığının kontrollerini yapmaktır.

Baca gazı ölçüm, işletmelerin ve konutların ısıtılması için çeşitli yakıtlar kullanılmaktadır.   Oksijen ve yakıt karışımının bir araya gelmesiyle oluşan yanma sonucunda çeşitli gazlar meydana çıkar ve efektif bir yanmanın kontrolünün sağlanması için bu gaz miktarlarının bilinmesi gerekir. Çünkü bu yanmanın kontrolü sağlandığı zaman maksimum verim ve tasarruf sağlanmış olur ayrıca çevreye zarar verilmemiş oluruz. Yanma sonucu ortaya çıkan çeşitli gazların değerleri hesaplamaktı


Termal Kamera (Görüntüleme Cihazı)

Termal Kamera Cihazlarımız
Termal Kamera Cihazlarımız

 

Termal Kamera ülkemizde önemini arttırmaya devam ediyor. Sanayi Endüstriyel ve Kurumsal Şirketler için çözüm olmaya devam ediyoruz.

Flır Termal Kameralar farklı sektör ve hizmetlere cevap verebilecek çözüm odaklı kullanıcıların ihtiyaçları ve kullanmak istedikleri sektorlere göre çeşitli modeller sunabilen gelişmiş görüntü ve donanımlara sahip bir termal kameradır. Flır termal kamera ısıya duyarlı olarak çalışan ır teknolojisine sahiptir. Bu ısıya duyarlı sensörler objelerden yayılan termal enerjiyi ölçmeye yarayan lenslerden ve algılayıcılardan oluşur. Bu sıcaklıklar yüksek sıcaklık veya düşük sıcaklıklar olabilir temel olarak cihaz ekranı üzerinde gözlemlediğimiz alanda yer alan nesnelerden yayılan sıcaklık farklarını tespit eder. Flır el tipi portatif modelleri olan Ex-Exx ve T serisi ile pratik ve kullanışlı modeller olup taşınabilme özelliği ile dileğiniz gibi ölçmek istediğiniz alanın görüntülerin kayıt edip gelişmiş yazılımı sayesinde görüntü üzerindeki her bir noktanın sıcaklık değerini görüntüleyebilirsiniz.


..