Menü Kapat

Ölçüm Cihazlarından Datalogger Kimo Modelleri

Ölçüm Cihazlarından Datalogger Kimo Modelleri ve kullanıldığı alanlar hakkında en detaylı bilgileri siz değerli veri kaydedici ( data logger ) kullanıcıları ile paylaşmak istiyoruz.

Ölçüm cihazlarından datalogger kimo modelleri kullanım alanlarındaki şartlar ve koşullar itibari ile istenilen fayda ve amaçlara uygun değişiklik gösterebilmektedir. Datalogger modelleri arasında KİMO DATALOGGER markasını sizlere tanıtmak istiyoruz.

Datalogger kimo markası yetkili satıcılığını yaptığımız en üst düzeyde olan datalogger cihazlarının başında gelen ürünlerini temsil etmektedir. Ürünler kategorimizde bu cihazımıza ait daha detaylı özellik bilgilerine ulaşmak için ve fiyatları konusunda daha kolay bilgi edinebilmeniz için gerekli linkler verilmiştir. Verilen linklerin yönlendirildiği web siteleri ise yine Ram Ölçüm ve Kontrol sistemleri olarak bizlere ait olmakla birlikte, yine aynı iste üzerinden veri kaydedici cihazları satın alabilirsiniz.

Datalogger Kimo Markası altında üretilen cihazların genel listesine bakmak gerekirse;

Kimo Sıcaklık ölçer datalogger cihazı, Kimo Nem sıcaklık veri kaydedici, Kimo Fark basınç dataloggerleri, Kimo iç hava kalitesi co2 çözüm cihazı, kimo Atmosferik basınç ölçerler, Kimo ışık şiddeti ölçer cihazları gibi çok farklı sektörlere göre üretilmiş ölçüm cihazları göze çarpmaktadır.

Ölçüm Cihazlarından Datalogger Kimo  Kullanın

Kimo Datalogger Cihazları İle Kontrol Sizde

Ölçüm Cihazlarından Datalogger Kimo
Ölçüm Cihazlarından Datalogger Kimo

Kimo veri kaydediciler ” datalogger ” cihazları endüstriyel ve sanayi alanlarının yanı sıra yerel işletmelerinizde kullanabileceğiniz verimliliği yüksek sağlam ve kaliteli cihazlardır.  Ölçüm cihazı Data Logger cihazları kayıt koşullarına göre istenilen süre boyunca (Veri analizi için süre aralıkları önemlidir) ihtiyaç olan yerde kullanılabilirler. Soğuk zincir uygulamalarında, eczane depolarında, eczane dolaplarında, organ nakli araçlarında, kan merkezlerinde, pompa istasyonlarında ve bunun gibi hassas veri ölçüm sınırları olan her yerde kullanılabilir. Datalogger bir anahtar aracılığı ile başlatılarak veri alınacak ortama konur. Veri alma işlemi bittiğinde cihaz bir kablo veya kablosuz bağlantı aracılığı ile veyahut da direkt olarak bilgisayara bağlanır ve veriler indirilir. Alınan veriler cihaza ait ara yüz programı ile veya farklı bir program aracılığı ile analiz edilir, rapor çıkartılır.

Kimo Datalogger Cihazları;

Kimo datalogger cihazları ile yani veri kaydediciler,  kullanıcılara iki şekilde fayda sağlar. Uzak bir yerde ölçüm yapmak için birisini göndermek ile yapılacak harcanan zaman ve masraftan tasarruf sağlanır. Ayrıca nakliye sırasında bile herhangi bir yerde ölçüm yapabilmeyi sağlar. Ek fayda olarak da bir datalogger yerleştirerek daha yüksek veri yoğunluğu sağlanır. Bir veri kaydedici, insan müdahalesi olmaksızın daha güvenli ölçümler toplar.

Datalogger cihazları içinde Kimo modellerinin arasında birçok farklı türde veri kaydedici mevcuttur. Bunlar, sensörlü tek kanallı cihazlardan, uzun süre boyunca farklı sensörlerden veri elde edebilen çok kanallı veri kaydedicilere kadar uzanır. Veri kaydı yazılımı, elde etme parametrelerini yapılandırma ve veri çıktılarını biçimlendirme olanağı sağlar.

Ölçüm Cihazı Kimo Datalogger Neden Tercih Edilmeli

Ölçüm cihazı kimo datalogger en büyük seçimlerimizden olmalı;

Ölçüm cihazı kimo datalogger neden seçilmeli. Neden kimo veri kaydediciler üzerinde durmalıyız. Peki nasıl çalışır. Kimo dataloggerler elektrik beslemesinin olmadığı yerlerde batarya ile çalışırlar. Bir veya birden fazla sensör girişi için uygundurlar. Önceden belirlenmiş aralıklarda gelen verileri kaydederler. Bu ölçüm aralığı milisaniye, dakika, hatta saatlere kadar çıkabilir. Datalogger cihazları bir bilgisayara sensör bağlayıp bir ara yüz aracılığı ile sensörün ölçtüğü verileri bilgisayara kaydedebilir. Bunu yanında taşınabilir olanları daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sensörler genellikle sıcaklık, nem, darbe, ışık, konum, ph gibi değerler ölçerler. Taşınabilir dataloggerlar portatif ve her türlü prosese uygulanabildiği için daha çok tercih edilmektedir.

Ölçüm cihazı kimo datalogger firması olarak, Şirketimiz Ram Limited Şirketi Ölçü ve Kontrol Sistemleri olarak yaklaşık 20 yılı aşkın bir süredir Ölçüm cihazları teknolojisi üzerine çalışmaktayız. İthalatını yaptığımız cihazların satışının sonrasında eğitim ve servis hizmetleriniz bizzat şirket bünyesi personeller  üzerinden yapıldığını belirtmek isteriz. Oluşa bilecek sorun ve problemlerinize en yakın çözüm noktası olarak sizlerin güvenini almak bizim için her şeyden daha önemlidir.

Ölçüm Cihazı Kimo Datalogger Firması Ram Limited

Ülkemizde Yetkili Temsilciliği\’ni yaptığımız markalar ve ürünler. Çok çeşitli fiziksel ve kimyasal parametrelerin ölçülmesi, izlenmesi ve kayıt edilmesinde kullanılır. En son teknolojik yeniliklere uygun ve Dünya’da kendi alanında lider konumda bulunan üretici firmaların ürünleridir. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin montaj, servis ve kalibrasyon hizmetlerini de tecrübeli ve güvenilir kadromuzla desteklemekteyiz.

Çalışmalarımız 2000 yılından itibarendir. Hep daha iyisini en iyi hizmet çerçevesinde ve dürüst hizmet anlayışıyla sunmaya çalışmak. Ve bunları yaparken sizlere en yeni teknoloji ürünleri, en rekabetçi fiyatlar ile temin etmek daima birinci hedefimiz olmuştur.

Günümüzün rekabetçi iş ortamında, en iyi fiyatın yeterli olmadığı, en iyi satış sonrası hizmetin de siz kaliteyi arayan müşterilerimizin karar vermesidir. En öncelikli unsurlardan biri olduğunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmaktayız.

Temsilciliğini yaptığımız firmaların ürünlerinin resmi internet satış sayfası olan web sitemizden kolaylıkla istediğiniz ürünlerin teknik özellikleri, datasheetlerini görebilirsiniz. Ayrıca internet satışımızdan kampanyalı fiyatlardan yararlana bilirsiniz.

Datalogger Kimo Markasının Satışını Yapmaktayız;

Datalogger cihazlarının bir çok modelinin de satışını yapmaktayız. Kimo KT 120 Sıcaklık Ölçer Cihazı haricinde Diğer datalogger cihazları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Modellerimizi inceleye bilir, bizlerden teklif alarak fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.  İstenildiği taktir de iş yerlerinizde inceleme yaparak ihtiyaç duyduğunuz cihazın bir modelini sizler için önere biliriz.

Datalogger ”veri kaydedici” iletişim sayfamıza ulaşarak    telefon numaralarımızı arayın sizlere gerekli detaylı bilgileri verelim.

Ölçüm Cihazlarından Kimo Datalogger İçin Bize Ulaşın

Ölçüm cihazlarından DataLogger, Veri Kaydedici, Veri Toplama Cihazı Fiyatları. Satış, Servis Ram Limited Ölçüm Cihazları Data Logger, Veri Kaydedici, Veri Toplama Cihazı Kimo Modellerinin satış Ve Servis Hizmetlerini sunuyoruz. İstanbul İlinden tüm Türkiye geneline satışımız bulunmaktadır. Endüstriyel ve diğer iş alanlarınıza çözüm olarak Kimo Datalogger veri kaydedici cihazlarını rahatlıkla kullana bilirsiniz.

Ölçüm cihazımız, Data logger Veri Kaydedici cihazlarımızın satış sonrası desteğini Ram Limited Şirketi olarak sağlamaktayız.

Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetlerini, sağlık sektörü ilaç endüstrisi.  Ortam şartlarının izlenmesini gerektiren depolar. lojistik taşımacılık faaliyetlerinde,gıda sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Birlikte daha bir çok sanayi, endüstriyel alanlara hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir